DIECEZJALNA PIELGRZYMKA DSM DO STAREGO SĄCZA

9 maja dziewczęta z DSM wzięły udział w  diecezjalnej pielgrzymce Dziewczęcej Służby Maryjnej  do klasztoru sióstr klarysek w Starym Sączu.

Mimo iż pogoda na początku była kapryśna,  trochę deszczowa to atmosfera pielgrzymowania była radosna i pewnie dlatego później temperatura skoczyła mocno do przodu, rozgrzewając wszystkich uczestników spotkania.
Tak jak przystało na Boże pielgrzymowanie nie zabrakło ani modlitwy, ani dobrej zabawy. Punktem kulminacyjnym była oczywiście Eucharystia której przewodniczył  ks bp Stanisław Salaterski, w czasie której specjalne błogosławieństwo przez ręce  ks  biskupa otrzymały dziewczęta które przez miniony rok szkolny brały udział w spotkaniach w Ciężkowicach, przygotowując się do specjalnej posługi jako przewodniczki DSM w swoich parafiach.  Z naszej grupy takie błogosławieństwo otrzymały Julia Florek,  Angelika Łyszczarz i Katarzyna Młynarczyk.
Z modlitwą i śpiewem na ustach w godz. Bożego Miłosierdzia  dziękowałyśmy dobremu Bogu przez wstawiennictwo Maryi za błogosławiony czas przeżyty u stóp św. Kingi w Starym Sączu.

Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.