Strona główna -> OGŁOSZENIA

XX Niedziela Zwykła (17.08.2014 r.)

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

- w środę - Wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła,

- w czwartek - Wspomnienie św. Piusa X, papieża,

- w piątek - Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.

2. W środę, w starym kościele, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30, a po niej Msza święta.

3. W niedzielę, na Mszy świętej o godz. 10.00, będziemy dziękować Bogu za czteroletnią posługę ks. Tomasza w naszej parafii, oraz modlić się dla niego o Boże błogosławieństwo w pracy na nowej parafii, w Wysowej.

4. Również w niedzielę, odpust ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej w Słopnicach Górnych. Suma o godz. 11.00.

5. Specjalna składka do puszek, w niedzielę, będzie przeznaczona na pomoc poszkodowanym przez ostatnie nawałnice i wichury.

6. Nowożeńcy Natalia i Arkadiusz Wierzyccy, złożyli na wyposażenie kościoła 1 229 zł. Na ten sam cel otrzymaliśmy również 150 €, od pewnej osoby. Bóg zapłać.

7. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego warto przeczytać artykuł „Jaka będzie rola ludzkiego ciała w Bożym planie zbawienia”.

8. Ks. Karolowi Spindzie przekazano 30 intencji gregoriańskich za + Marię Młynarczyk.

9. Ks. Bogusław, poza parafią, odprawia Msze święte za + Henryka Króla, a Ks. Stanisław za + Kazimierza Bolsęgę.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (Podmogielica)

XX Niedziela Zwykła (17.08.2014 r.)

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

- w środę - Wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła,

- w czwartek - Wspomnienie św. Piusa X, papieża,

- w piątek - Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.

2. W środę Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 17.00.

6. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom naszej Kaplicy. Bóg zapłać. O złożenie ofiary na kwiaty i na potrzeby Kaplicy prosimy: Grażynę Florek, Alinę Florek i Eugeniusza Florka.

9. W przyszłą niedzielę będzie specjalna składka do puszek na poszkodowanych przez nawałnice i wichury.

10. Ks. Bogusław, poza parafią, odprawia Msze święte za + Henryka Króla, a Ks. Stanisław za + Kazimierza Bolsęgę.

Kreator IAP - (C)opyright  T.Keska  ©