Witamy na stronie parafii p.w. św Andrzeja Apostoła w Słopnicach          Życzymy miłego oglądania
Strona główna -> OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

III Niedziela Wielkanocna (19.04.2015 r.) 

1. Dzisiejszą niedzielą Rozpoczynamy VII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Sięgnijmy dziś po księgę Pisma św. i  uczcijmy ten tydzień przez lekturę słowa Bożego.

2. W tygodniu, w liturgii, będziemy przeżywać:

- w czwartek - uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,

- w sobotę - święto świętego Marka Ewangelisty.

3. W środę, w starym kościele, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 17.30 i Msza święta.

4. W czwartek, po Mszy świętej wieczornej, kolejne nabożeństwo do św. Jana Pawła II-go.

5. Przyszła niedziela to Niedziela Kapłańska. Będziemy modlić się za kapłanów pochodzących z naszej parafii oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Składka zostanie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

6. Na wyposażenie nowego kościoła nowożeńcy Bożena i Wojciech Włodarczyk złożyli ofiarę 355 zł. Bóg zapłać.

7. W minionym tygodniu rozpoczęto układanie granitowych płyt na placu kościelnym. Wykonano wiele prac porządkowych i remontowych przy budynkach gospodarczych.

8. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym warto przeczytać artykuł „Do trzech razy sztuka”, o cudownych uzdrowieniach. Jest też nowy numer Małego Gościa.

9. Ks. Janowi Piętoniowi przekazano 10 intencji za +Adama Golińskiego.

10. Do wieczności odeszli: + Adam Goliński z osiedla Marciszówka i Józef Kulpa z osiedla Czarna Rzeka. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie…


 

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (Podmogielica) 

III Niedziela Wielkanocna (19.04.2015 r.) 

1. Dzisiejszą niedzielą Rozpoczynamy VII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Sięgnijmy po księgę Pisma św. i  uczcijmy ten tydzień przez lekturę słowa Bożego.

2. W tygodniu, w liturgii, będziemy przeżywać:

- w czwartek - uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,

- w sobotę - święto świętego Marka Ewangelisty. 

3. W środę, o godz. 17.00, Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Nowennie spotkanie dzieci z klasy II, wraz z rodzicami.

4. Przyszła niedziela to Niedziela Kapłańska. Będziemy modlić się za kapłanów pochodzących z naszej parafii oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Składka zostanie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

5. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom naszej Kaplicy. Bóg zapłać. O złożenie ofiary prosimy: Ewę Kowalczyk, Annę Kowalczyk i Jolantę Kowalczyk.

6. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym warto przeczytać artykuł „Do trzech razy sztuka”, o cudownych uzdrowieniach. Jest też nowy numer Małego Gościa.

7. Ks. Janowi Piętoniowi przekazano 10 intencji za +Adama Golińskiego.

8. Do wieczności odeszli: + Adam Goliński z osiedla Marciszówka i Józef Kulpa z osiedla Czarna Rzeka. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Odwiedzin :
    Kreator IAP - (C)opyright  T.Keska  ©