Strona główna -> OGŁOSZENIA

IV Niedziela Wielkanocy (22.04.2018 r.)

1. Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza jest Niedzielą Kapłańską i Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Pamiętajmy o modlitwie o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do życia konsekrowanego w świecie. Prośmy szczególnie o takie powołania z naszej parafii. Składka przeznaczona jest na potrzeby WSD w Tarnowie.

2. W poniedziałek  będziemy przeżywać uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski.

3. We środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30, a po niej Msza święta. Z racji Święta św. Marka Ewangelisty po Mszy św. będzie procesja błagalna o dobre urodzaje ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych.

4. W czwartek po Mszy świętej wieczornej kolejne nabożeństwo do św. Jana Pawła II-go.

5. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej. Jest również to dzień modlitw za kierowców.

6. Przed głównymi drzwiami wejściowymi do kościoła zostały postawione agawy. Bardzo prosimy o ostrożność w ich pobliżu, aby się nie skaleczyć. Dotyczy to głównie dzieci.

7. Powiatowy lekarz weterynarii w Limanowej informuje, że od 23 kwietnia br. będą realizowane kontrole przez pracowników Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w gospodarstwach utrzymujących trzodę chlewną. Więcej informacji w gablocie parafialnej.

8. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” znajduje się Adhortacja Apostolska Ojca Świętego Franciszka „Gaudete et exultate”. Do nabycia jest również nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego” i nowy numer „Miłujcie się”.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (Podmogielica)

IV Niedziela Wielkanocy (22.04.2018 r.)

2. W poniedziałek  będziemy przeżywać uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski.

3. We środę Msza święta i Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Z racji Święta św. Marka Ewangelisty po Mszy św. będzie procesja błagalna o dobre urodzaje ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych.

4. W czwartek po Mszy świętej wieczornej w kościele parafialnym kolejne nabożeństwo do św. Jana Pawła II-go.

6. Powiatowy lekarz weterynarii w Limanowej informuje, że od 23 kwietnia br. będą realizowane kontrole przez pracowników Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w gospodarstwach utrzymujących trzodę chlewną. Więcej informacji w gablocie parafialnej.

7. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom naszej kaplicy: „Bóg zapłać”. O złożenie ofiary prosimy: Annę Pach, Lucynę Zborowską, Bogumiłę Banach, Genowefę Staśko.

9. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” znajduje się Adhortacja Apostolska Ojca Świętego Franciszka „Gaudete et exultate”. Do nabycia jest również nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego” i nowy numer „Miłujcie się”.