Strona główna -> OGŁOSZENIA

III Niedziela Zwykła (22.01.2017 r.)

1. W tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

-  we wtorek - wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i doktora Kościoła

- w środę – Święto Nawrócenia św. Pawła  Apostoła, zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

- w czwartek – wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów, Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce

- w piątek - wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa, Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

- w sobotę - wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30 i Msza święta.

3. W czwartek po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do św. Jana Pawła II-go.

4. W przyszłą niedzielę 29 stycznia w sali dolnego kościoła o godz. 17.00 odbędzie „zakończenie kolędowania” w wykonaniu Chóru „Cantus Enim” i Zespołu Regionalnego „Słopniczanie”. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

5. Ze ślubu Małgorzaty i Marcina Staniec otrzymaliśmy 333 zł. Za złożone ofiary: „Bóg zapłać”.

6.   W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać artykuły pt. „Franciszek do młodych: ‘Zależy mi na was’”, „Kościoły szarej strefy”, „Kościół jedna społeczeństwo”, „Nie rozsypią się” i inne. W dzisiejszym numerze tej gazety jest płyta z nagranymi utworami jednego z najwybitniejszych tenorów naszych czasów.

7. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Wiktoria Staśko z Osiedla Chodniki. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu. „Dobry Jezu, a nasz Panie…”

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (Podmogielica)

III Niedziela Zwykła (22.01.2017 r.)

1. W tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

- we wtorek - wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i doktora Kościoła

- w sobotę - wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

2. W środę o godz. 16.00 Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.  Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom naszej kaplicy: „ Bóg zapłać”. O złożenie ofiary na kwiaty i na potrzeby kaplicy prosimy: Teresę Banach, Dorotę Giemzik, Ewę Opioła.

4. W przyszłą niedzielę 29 stycznia w sali dolnego kościoła parafialnego o godz. 17.00 odbędzie „zakończenie kolędowania ” w wykonaniu  Chóru „Cantus Enim” i Zespołu Regionalnego „Słopniczanie”. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

5. Od przyszłej niedzieli w miejsce Mszy św. o godz. 12.30 będzie Msza św. o godz. 10.30.

6.  W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać artykuły pt. „Franciszek do młodych: ‘Zależy mi na was’”, „Kościoły szarej strefy”, „Kościół jedna społeczeństwo”, „Nie rozsypią się” i inne. W dzisiejszym numerze tej gazety jest płyta z nagranymi utworami jednego z najwybitniejszych tenorów naszych czasów.

7. W minionym tygodniu do wieczności odeszły :śp. Wiktoria Staśko z Osiedla Chodniki. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu. „Dobry Jezu, a nasz Panie…”