Witamy na stronie parafii p.w. św Andrzeja Apostoła w Słopnicach          Życzymy miłego oglądania
Strona główna -> FESTYN PARAFIALNY

 

Dziękujemy tym, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie festynu, przede wszystkim sponsorom, ofiarodawcom i uczestnikom z parafii i z poza niej, za zrozumienie potrzeb i ofiarność. Dziękujemy władzom i pracownikom Urzędu Gminy, Ochotniczej Straży Pożarnej, Kołu Gospodyń Wiejskich, Szkołom Podstawowym nr 1 i 4, Gimnazjum, Różom Różańcowym, Orkiestrze Strażackiej Wiolin, zespołom Słopniczanie, Mali Słopniczanie, Zbyrcok, motocyklistom, osobom prowadzącym punkty gastronomiczne, sprzedaż lodów i napojów, plac zabaw dla dzieci, młodzieży, która pomagała podczas imprezy, a szczególnie panu Marcinowi Wójtowiczowi za prowadzenie festynu i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery zabawy. Za wszelkie dobro niech wam Bóg wynagrodzi. 

GALERIA ZDJĘĆ Z X FESTYNU PARAFIALNEGO 2015 - W. Sołtys i UG Słopnice

PARADA MOTOCYKLOWA - WWW.ARTASTUDIO.PL

PARADA MOTOCYKLOWA - WWW.FOTO-ZOCHA.PL

SPONSORZY X FESTYNU PARAFIALNEGO - 2015 r.

Parafia Św. Andrzeja w Słopnicach

Urząd Gminy w Słopnicach

OSP Słopnice

Róże Różańcowe

Koło Gospodyń Wiejskich -  Słopnice

Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach

Marcin Wójtowicz – Limanowa

Bank Spółdzielczy w Limanowej

Bank Spółdzielczy i Rzemiosła w Krakowie oddział  Tymbark

Mariola , Adam Gniewek

Stanisław, Adam, Henryk Kulpa

Wydawnictwo Diecezjalne „Biblos”

Bernadeta, Wiesław Kaptur

Katarzyna , Adam Sroka 

Firma „Bert” – Paweł Puch

Grupowa Praktyka Pielęgniarek – Słopnice

Czachura Stanisław – „Euro Słopnice”

Bożena,  Ryszard Kaim

Alicja,  Henryk   Bolsęga

Krystyna i Marcin Gancarczyk

Skład Towarów Masowych – „Gama” – Słopnice

FAKRO - Nowy Sącz

Bożena , Jan  Giemzik

Władysław  Czepiel

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi -  Gimnazjum Słopnice

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 4 Słopnice

Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach

Grzegorz Biedroń 

Sejmik Województwa Małopolskiego

Barbara,  Piotr Król

Cecylia,  Mariusz Król

Delikatesy  „Centrum „ Słopnice

Delikatesy  „Centrum „ Zamieście

Renata Rapczewska- SIG WKT Warszawa

KIM Dział Metalowy Janusz Dygan - Warszawa

„Stajnia na Załpie” – z Laskowej pp. Teresy i Zbigniewa Hojda

Maria,  Józef Niezabitowski

Justyna Dadał – mobilna kosmetyczka - Euforia

Marek Dadał

Firma Heleny Kaim z rodziną

Izabela Marcisz

Angelika Grucel

Urszula Kaim

Grażyna Franczyk

Bronisława Banach

Michalina Bień – Lipowe

 „Kulinar „-  Agnieszka Zdzisław Puch

Piekarnia „Pod brzegiem „

rodzina Piaskowych z osiedla "Pod brzegiem"

Alicja Bogdan Nowak

Janusz Wojewodzic – Nowy Sącz

Józef Kęska

Firma Gastronomiczna Handlowa „Wrona” -  Limanowa 

Zakład Kamieniarski – Jasica

SK „Audio „ Piotr Kotara, Grzegorz i Jacek Wrona

Stanisław  Giemzik „Santi”- Technika Grzewcza i Sanitarna

Zakład Mięsny „Tur” – Łapanów – Krzysztof Toporkiewicz 

Kaczmarczyk – auto – części – Limanowa

Usługi Ogólnobudowlane  – „Stach” – Stanisław Faron

Lewiatan Słopnice

TOP MARKET – Andrzej Biernat – „Pod Putówką”

Tymbark S A

Ryszard Twaróg

GS Tymbark

Bruno Tassi

Eurocash – Delikatesy Centrum

Małgorzata Józef Jaworscy

Ewa, Tadeusz Papież

Marian Kaim z Zadziela

Mika – hurtownia łożysk – Sowliny

Janina Gancarczyk

„ Laskopol” – Limanowa 

Orkiestra „Wiolin”

Zespół „Zbyrcok”

Zespół „Słopniczanie”

Zespół „Mali Słopniczanie”

Akademia lotu

Auto Moto Klub Limanowa 

AUTO-  Ślazyk

Maria Janusz Kaim

Danuta Kotara

La Belle - Dariusz Kotara

Maria, Henryk Sołtys

Zofia, Stanisław Pachowicz

Aneta, Tomasz Pachowicz

Mateusz Tomera

Edward Jaworski

Maria Kaim

Irena, Magdalena , Marian  Grucel

Maria,Lucyna , Władysław Ubik

Janina, Jan Czepiel

Ewelina Wojcieszak

Teresa , Helena  Florek

Helena, Lucyna Sroka

Stanisława ,Stanisław Bień

Celina Sroka

Danuta, Bolesław Poręba

Stefania, Stanisław Gruca

Cukiernia „Ptyś” – Piotr Gruca

Krzysztof Gruca

Renata, Ryszard  Ślazyk

Grażyna ,Sylwester Lisek

Joanna Stanisław Wojciech Niezabitowscy

Maria, Stanisław  Nowak

Małgorzata Kwiatkowska

Katarzyna , Krzysztof Nowak

Ewa, Tadeusz Papież

Bogusława, Tadeusz  Skrzatek

Krystyna Jordan

Renata, Stanisław  Czepiel

Teresa, Wiesław Szczecina

Małgorzata, Krzysztof Grucel

Zofia Józef Liszka i Ola Cięciel

Zofia Zbigniew Curzydło

Łukasz Matusiak

Maria, Adam Ślazyk

Wulkanizacja – Halina, Stanisław Więcek

 „ Karpol „–  Józef  Kurek

Kazimierz Franczyk - Łącko - Przęsiebiorstwo Handlowo - Usługowe

Kaczmarczyk – auto części

Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral”

Jadwiga Jerzy Tomasik

Janusz, Engels, Małgorzata Obrzut

Mirosław Stochel

Agnieszka Kęska

Zakład Fryzjerski – Urszula Kulpa

Anna Franciszek Curzydło

Janina Kurek

Katarzyna , Andrzej Lisek

Firma „Muniak i synowie „

Piechnik Jan

Rodzina Cichoniów

Centrum Handlowe „Feniks” – Helena Młynarczyk

Zakłady mięsne  w Dobrej – Sylwester i Władysław Cichórz

Urszula, Marek  Waktor

Zakład Przetwórstwa Mięsnego – Henryk Kołdras – Bochnia

Zakład Mięsny Dobrowolscy

Producent lodów Czaniec – Firma Ice Mastry

Firma System – Drob - Drinkpol

Wisłok

Helena, Stanisław Gaik

Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Wiktor” – Jodłownik

Zakłady Mięsne Salami - Nowy Targ

Ewa, Janusz Kowalczyk

Michalina, Józef Wyrostek

Cecylia Ubik

Łukasz Ratusznik

Łukasz Sroka

Maria Opoka

Brygida Poręba

Emanuela Czepiel

Anna Zborowska

Agnieszka Jagła

Aneta Fryz

Kinga Lisek

Bartosz Czepiel z Katowic

Aneta Fryz

Beata Możdzeń

Monika Więcek

Magdalena Wikar

Weronika Pach

Anna i Stanisław Pach

Róże Różańcowe:

1. Misyjna Bożeny Banach

2. Stanisławy Banach

3. Marii Bednarczyk

4. Urszuli Bień

5. Janiny Florek

6. Władysławy Gaura

7. Zofii Gaura

8. Ewy Gaura

9. Zofii Grucel

10. Danuty Hejnold

11. Józefa Jaworskiego

12. Bogusławy Kaim

13. Marii Kaim

14. Danuty Kapera

15. Genowefy Kowalczyk

16. Anny Krzemińskiej

17. Ireny Kulpa

18. Rozalii Lisek

19. Marii Michalskiej

20. Bronisławy Młynarczyk

21. Danuty Młynarczyk

22. Ewy Opioła

23. Stanisławy Opioła

24. Misyjna Stanisławy Opioła

25. Danuty Pach

26. Marii Pachut

27. Ireny Pałubiak

28. Stefanii Pierzchała

29. Marii Podgórna

30. Marii Poręba

31. Teresy Sroka

32. Marii Sułkowskiej

33. Jana Trzupek

34. Marii Trzupek

35. Misyjna Marii Waśko

36. Bronisławy Wąsowicz

37. Anny Więcek

38. Krystyny Wojcieszak

39. Danuty Załubskiej

40. Aleksandra Zawady

41. Misyjna Bożeny Ząbczyk

42. Bożeny Ząbczyk

43. Marii Kęska

44. Czesława Gaury

 

Galeria zdjęć z VII Festynu Parafialnego - UG Słopnice

Galeria zdjęć z VII Festynu Parafialnego - W. Sołtys

Materiał wideo autorstwa Wydawnictwa Multimedialnego TV-28

 

SPONSORZY FESTYNU PARAFIALNEGO - 2013 r.

 

Parafia Św. Andrzeja w Słopnicach;

Wójt Gminy Słopnice – Adam Sołtys;

Rada Gminy Słopnice;

Pracownicy Urzędu Gminy i Ośrodka Gminy Pomocy Społecznej – Słopnice;

OSP Słopnice;

Koło Gospodyń Wiejskich – Słopnice;

Gminna Biblioteka Publiczna;

Barbara Adam Czepiel;

Marian Wójtowicz – Limanowa;

Bank Spółdzielczy;

Bank Spółdzielczy i Rzemiosła;

Mariola Adam Gniewek;

Wydawnictwo Diecezjalne „Biblos";

Barbara Wardęga;

Bernadeta, Wiesław Kaptur;

Katarzyna, Adam Sroka;

Firma „Bert” – Paweł Puch;

Grupowa Praktyka Pielęgniarek – Słopnice;

Czachura Stanisław – „Euro Słopnice”;

Alicja, Henryk Bolsęga;

Bożena Ryszard Kaim;

Genowefa, Zenon Gembacz;

Krystyna i Marcin Gancarczyk;

Skład Towarów Masowych – „Gama” – Słopnice;

Sklep Ogrodniczy – Słopnice;

„Saga Auto” – Słopnice;

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi - Gimnazjum Słopnice;

Szkoła Podstawowa nr 4 Słopnice;

Zespół Placówek Oświatowych;

Grzegorz Biedroń;

Sejmik Województwa Małopolskiego;

Label – Kinga, Dariusz Kotara;

Sklep „Centrum” Słopnice;

Sklep „Centrum” Zamieście;

ELTRO – Marcin Miłek Katowice;

Agnieszka Dariusz Szewczyk;

„Kulinar” - Agnieszka Zdzisław Puch;

Piekarnia „Pod brzegiem”;

Alicja Bogdan Nowak;

Janusz Wojewodzic – Nowy Sącz;

Józef Kęska, Janusz Gaura;

Stanisław Banach;

Firma Gastronomiczna Handlowa „Wrona” - Limanowa;

Zakład Kamieniarski – Jasica;

Ośrodek Szkolenia Kierowców – Tomasz Pachowicz;

SK „Audio” Piotr Kotara, Grzegorz i Jacek Wrona;

Stanisław Giemzik „Santi”;

Spółdzielnia „Piwniczanka”;

Zakład Mięsny „Tur” – Łapanów – Krzysztof Toporkiewicz;

Usługi Ogólnobudowlane – „Stach” – Stanisław Faron;

Anita Majda – Studio kosmetyczne;

Bożena, Jan Giemzik;

Ewa, Tadeusz Papież;

Mika – hurtownia łożysk – Sowliny;

Stanisław Dębski- Usługi Ogólnobudowlane;

Bogumiła, Franciszek Kurzeja;

Marta, Franciszek Sroka;

Anna, Stanisław Pach;

Janina, Józef Gancarczyk;

„ Laskopol” – Limanowa;

„Silla” – Sowliny;

Firma Gastronomiczna- Janina, Andrzej Lis;

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska – Limanowa;

Orkiestra „Wiolin”;

Zespół „Zbyrcok”;

Zespół „Halio Band” – Grzegorz Kapcia;

Zespół „Słopniczanie”;

Zespół „Mali Słopniczanie”;

Breck – Dance;

Auto Moto Klub Limanowa;

ELTEL- Rzeszów;

Marian Ślazyk;

Danuta Kotara;

Jadwiga, Ignacy Sekułowie;

Irena, Magdalena, Marian Grucel;

Maria, Władysław Ubik;

Janina, Jan Czepiel;

Teresa, Alicja, Wiesław Szczecina;

Łucja, Arkadiusz Szczecina;

Marta, Jan Kuzak;

Teresa Florek;

 Maria, Henryk Sołtys;

Bogusława, Zdzisław Wikar;

Helena, Lucyna Sroka;

Stanisława, Stanisław Bień;

Celina Sroka;

Danuta, Bolesław Poręba;

Stefania, Stanisław Gruca;

Cukiernia „Ptyś” – Piotr Gruca;

Renata, Ryszard Ślazyk;

Grażyna, Sylwester Lisek

Małgorzata Andrzej Ślazyk;

Maria, Stanisław Nowak;

Małgorzata Kwiatkowska;

Katarzyna, Krzysztof Nowak;

 Anna Niezabitowska;

Ewa, Tadeusz Papież;

Bogusława, Tadeusz Skrzatek;

Urszula Kulig;

Danuta Sroka;

Urszula, Elżbieta Bień;

Renata, Stanisław Czepiel;

Maria, Henryk Sołtys;

Małgorzata, Krzysztof Grucel;

Zofia, Józef Liszka;

Zofia, Zbigniew Curzydło;

„Bio Balance” – Centrum Odnowy Biologicznej;

Halina, Jakub Tokarzowie – Apteka „Centrum„ – Limanowa;

Monika Poręba;

Mateusz Matusiak;

Łukasz Matusiak;

Kamil Piaskowy;

Krzysztof Szczecina;

Maria, Adam Ślazyk;

Wulkanizacja – Halina, Stanisław Więcek;

Moto Quad – Lusławice;

Stanisław Giemzik;

„ Karpol” – Józef Kurek;

Henryk Kulpa;

Rodzina Lubeckich;

Zakład Produkcji Wód i Napojów – „Gorczańska”;

Kaczmarczyk;

Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral”;

Łucja Janik;

„Limatur” – Limanowa;

Stanisława, Kazimierz, Agnieszka Kęska;

Sklep „Outlet” – Pach Katarzyna, Stanisław;

Zakład Fryzjerski – Urszula Kulpa;

Mechanika Pojazdowa – Janusz, Kamil Szewczyk;

Anna, Franciszek Curzydło;

Sklep „Kasztanek” w Limanowej;

Janina Kurek;

Katarzyna, Andrzej Lisek;

Firma „Muniak” i synowie;

Piechnik Jan;

Rodzina Cichoniów;

Mateusz Franczyk – F.H.U. „Wiktoria”;

Centrum Handlowe „Feniks” – Helena Młynarczyk;

Zakłady mięsne w Dobrej – Sylwester i Władysław Cichórz;

Mieczysław Joniec – Tymbark;

„Lewiatan” – Słopnice – Renata Gadzina;

Urszula, Marek Waktor;

Elżbieta Ślazyk;

Angelika Grucel;

Władysław Opoka – Piekarnia Spółdzielni Rejonowej;

Zakład Przetwórstwa Mięsnego – Henryk Kołdras – Bochnia;

Zakład Mięsny – Dobrowolscy;

Producent lodów Czaniec – Firma Ice Mastry;

Firma System – Drob;

Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Wiktor” – Jodłownik;

Agnieszka Pach;

Anna Madoń;

Małgorzata Madoń;

Aneta Fryz;

Ilona Młynarczyk;

Magdalena Banach;

Lucyna Banach;

Daria Jagła;

Agnieszka Jagła;

Aldona Kęska;

Patrycja Podgórna;

Joanna Hejnold;

Klaudia Pach;

Adriana Kęska;

Weronika Pach;

Kinga Lisek;

Róże różańcowe:

Teresy Sroka;

Marii Bednarczyk;

Bronisławy Młynarczyk;

Marii Kaim;

Rozalii Lisek;

Czesława Gaury;

Władysławy Gaura;

Marii Poręba;

Anny Więcek;

Marii Trzupek – misyjna;

Genowefy Kowalczyk;

Zofii Grucel;

Ireny Pałubiak;

Krystyny Wojcieszak;

Aleksandra Zawady;

Marii Sroka;

Danuty Pach;

Marii Pachut;

Janiny Florek;

Danuty Młynarczyk;

Urszuli Bień;

Anny Talaska;

Danuty Załubskiej;

Bronisławy Wąsowicz;

Ireny Kulpa;

Grupa misyjna z Pod Mogielicy;

Stefanii Pierzchała;

Marii Michalskiej;

Anny Krzemińskiej;

Danuty Hejnold;

Bożeny Ząbczyk;

Stanisławy Banach;

Marii Podgórna;

Ewy Opioła;

Bogusławy Kaim;

Marii Kęska;

Danuty Kapera;

Józefa Jaworskiego;

Genowefa i Zenon Gembacz;

Cecylia i Mariusz Król;

Barbara Piotr Król;

Maria Ryszard Piaskowy;

Maria Janusz Lis;

Pracownicy piekarni „Pod Brzegiem” oraz dzieci: Maria, Krzysztof, Tomasz Piaskowy, Izabela Trzópek, Kacper Florek, Wojciech Sroka, Sylwia Ubik.

Odwiedzin :
Kamera online                        Kreator IAP - (C)opyright