Regulamin Księgi Gości:

1. Dokonując wpisu do Księgi Gości wyrażasz zgodę na zasady poniższego regulaminu.
2. Księga Gości jest moderowana.
3. Księga Gości jest publiczna, więc każdy, kto chce może pozostawić wpis o treści nie naruszającej prawa.
4. Każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoje wypowiedzi.
5. W Księdze obowiązują powszechne zasady dobrego wychowania.
6. Wpisy nie mogą posiadać w swojej treści słów powszechnie uznawanych za wulgarne.
7. Wpisy dodawane są automatycznie.
8. Wpisy, których treść narusza prawo, zawiera stwierdzenia nieprawdziwe, bądź obraża lub narusza dobra osobiste osób trzecich będą kasowane.
9. Administrator ma prawo usunąć każdy wpis.
10. Wpisy będą usuwane, jeśli zawierają wulgaryzmy, obrażają inne osoby lub zawierają inne elementy, które administrator uzna za niepożądane.
11. Jeżeli uważasz, że Twój wpis został usunięty bez powodu, lub masz inne zastrzeżenia skontaktuj się z administracją.
12. Dokonany wpis powinien być związany z tematyką witryny.

Powyższy regulamin nie ma na celu ograniczenia swobody wypowiedzi użytkowników, lecz usprawnienie działania strony i uniknięcie niepotrzebnego zamieszania i zgorszenia.

Komentarze (25):Dodaj komentarz
Dziekujemy
Bardzo dziękujemy Ks.Stanisławowi za ujęcie w każdej Mszy Św.w modlitwie wiernych słów prośby w intencjach naszych bliźnich.To dla nas ważne,bo przypomina o okazywaniu miłości,niesieniu pomocy i konieczności stałego przebaczania.Niech dzięki tej modlitwie leją się obficie łaski na naszą parafię.Szczęść Boże.
17.05.2017 21:12
Parafianie
Pozdrowienia
Szczęść Boże! Jestem wnuczką Józefa Dziadonia i Agaty z domu Golińskiej. Dziadkowie wyjechali ze Słopnic po pierwszej wojnie światowej. Dziadziusia zabili Niemcy 8 września 1939 r. a Babcia zmarła 14 sierpnia 1941r. Moja Mama (1935r.)jest jedną z dziewięciorga Ich dzieci. O Słopnicach i Krewnych opowiadała mi czasem Ciocia Wikcia, starsza siostra Mamy. Słyszałam, że niektóre parafie mają księgi parafialne w wersji elektronicznej (skany). I tak, w poszukiwaniu imion i dat dotyczących moich Krewnych, znalazłam się tutaj. Skanów nie znalazłam ale za to historia Parafii Słopnice bardzo mnie "wciągła". Pradziadek Andrzej, Dziadzio Józef, Prababcie Marie... "ołtarzowe" imiona. Zatem pozdrawiam Parafię w Słopnicach i Krewnych, których nie mmiałam okazji poznać. Zofia
08.09.2016 13:32
Zofia Bukańska
Wielkopolska
Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę na Mszy Świętej. Serdeczne podziękowania kieruję do osoby, która zamontowała kamerę, dzięki niej, będąc chorym mogłem uczestniczyć w niedzielnej Mszy Świętej. Pozdrawiam parafianin z Wielkopolski.
22.11.2015 13:17
Krystian
pozdrowienia
pozdrawiam i dziękuje za kamere online
13.09.2015 10:56
Józef
Serdeczne życzenia
Wszelkiego dobra, błogosławieństwa Bożego,opieki Matki Chrystusa i wszelkich potrzebnych łask z Nieba,dla ks.proboszcza z okazji imienin,oraz ks.Stanisława z okazji 30-stej rocznicy kapłaństwa.Szczęść Boże!
28.06.2015 08:58
Parafianie
Intencje Mszy Św.
Witam, niby wszystko pięknie i ładnie jest prowadzone na tej stronie, ale brakuje mi osobiście czegoś takiego, żeby wejść w sobotę wieczór i popatrzeć na intencje mszalne jakie są w niedzielę. Już miałem kilka razy problem ze znalezieniem intencji na niedzielę, ponieważ były już na następny tydzień podane. Proszę administrację o zrobienie z tym porządku, tj. zostawienie jeszcze do poniedziałku(niedzieli wieczorem) intencji mszalnych, ponieważ nie wszyscy mają okazję chodzić co tydzień do kościoła więc było by to dla tych osób dużym ułatwieniem. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)
19.04.2014 17:28
parafianin
mnistranci -wycieczka2014
GRATULUJE CI KS. TOMKU ZORGANIZOWANIA WIELU WYCIECZEK DLA MNISTRANTÓW
10.02.2014 20:49
MATIK 888
ORGANISTA (2)
Kościółek Ładny-jednak ORGANISTA -beznadziejny-nie wiem ale najwyższy czas to zmienic-Prośba do Rady Parafialnej oraz Proboszcza-to nie średniowiecze-a organy w nowym kościele nie są wykorzystane-Porażka. Czas zmieni organistę
18.11.2013 16:15
berbec
Swiadkowa na slubie. (2)
Witam, nie wiem czy ktos z ksiezy to przeczyta, chociaz mam taka nadzieje :) Otoz mam pytanie odnosnie swiadkowania, a dokladnie mowiac, czy wymagany jest dowod osobisty i karteczka od spowiedzi w parafii w tym kosciele?? Prosze o odpowiedz. Pytanie zadaje dlatego, ze nie posiadam dowodu osobistego(utrata), a z racji tego, ze mieszkam za granica, nie mam mozliwosci go wyrobic. Prosze o odp bo wiem,z e sa rozne parafie i rozne ksieza maja wymagania.
30.04.2013 14:05
atko.
zapytanie.
Strona bardzo ładna gratuluję. Ja piszę w sprawie ks. Jana Wojcieszaka pochodzącego z Waszej miejscowości. Ks. Jan był w Lachowicach proboszczem do 1970r. Jest pochowany w Lachowicach. Chciałbym się dowiedzieć coś o rodzinie Ks. Jana. Jeśli jest to możliwe.Ks. Jan był w Lachowicach 0d 1928 do 1970 proboszczem. pozdrawiam.
27.07.2012 23:16
Paweł