Witamy na stronie parafii p.w. św Andrzeja Apostoła w Słopnicach          Życzymy miłego oglądania
Strona główna -> FESTYN PARAFIALNY -> IX FESTYN PARAFIALNY

GALERIA Z IX FESTYNU PARAFIALNEGO - URZĄD GMINY

GALERIA  -  Parafia Słopnice Dolne

Wydawnictwo multimedialne TV-28 - materiał wideo

Fotorelacja z parady motocyklowej - Z. Kita

SPONSORZY FESTYNU PARAFIALNEGO W 2014 r.

Parafia Św. Andrzeja w Słopnicach

Wójt Gminy Słopnice – Adam Sołtys i pracownicy Urzędu Gminy

OSP Słopnice

Koło Gospodyń Wiejskich -  Słopnice

Gminna Biblioteka Publiczna

Marian Wójtowicz – Limanowa

Bank Spółdzielczy w Limanowej

Bank Spółdzielczy i Rzemiosła w Krakowie, Oddział w Tymbarku

Mariola i Adam Gniewek

Wydawnictwo Diecezjalne „Biblos”

Bernadeta i Wiesław Kaptur

Katarzyna i Adam Sroka

Firma „Bert” – Paweł Puch

Grupowa Praktyka Pielęgniarek – Słopnice

Czachura Stanisław – „Euro Słopnice”

Alicja i Henryk  Michał  Bolsęga

Bożena i Ryszard Kaim

Krystyna i Marcin Gancarczyk

Skład Towarów Masowych – „Gama” – Słopnice

Władysław Czepiel

 Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi -  Gimnazjum Słopnice

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 4 Słopnice

Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach

Grzegorz Biedroń

Sejmik Województwa Małopolskiego

Maria Król

Barbara i Piotr Król

Cecylia i Mariusz Król

Anna i Piotr Woyna - Orlewicz

Celina i Kazimierz  Ślazyk

Anna Gros

Margaret Wojciech Pach

Sklep „Centrum „ Słopnice

Sklep „Centrum „ Zamieście

Wojciech Michałka

Stameco – Producent Siłowni Wewnętrznych

Firma WKT – SIG – Krzysztof Herbik

Firma KIM – Warszawa

BRUK – BET  Nieciecza

Maria i Józef Niezabitowski

Justyna Dadał – mobilna kosmetyczka

Firma Heleny Kaim z rodziną

Małgorzata i Romuald Podgórny

Bronisława Banach

O. Paweł Opioła

Ks. Bogdan Piekarczyk

Zofia i Julian Papież

Michalina Bień – Lipowe

 „Kulinar „-  Agnieszka Zdzisław Puch

Piekarnia „Pod brzegiem

Alicja i Bogdan Nowak

Bogumiła i Franciszek Kurzeja

Janusz Wojewodzic – Nowy Sącz

Józef Kęska, Janusz Gaura

Firma Gastronomiczna Handlowa „Wrona” -  Limanowa

Zakład Kamieniarski – Jasica

SK „Audio „ Piotr Kotara, Grzegorz i Jacek Wrona

Stanisław  Giemzik „Santi”- Technika Grzewcza i Sanitarna

Spółdzielnia „Piwniczanka”

Zakład Mięsny „Tur” – Łapanów – Krzysztof Toporkiewicz

Kaczmarczyk – auto – części – Limanowa

Maria i Janusz Lis

Usługi Ogólnobudowlane  – „Stach” – Stanisław Faron

Lewiatan Słopnice

TOP MARKET – Andrzej Biernat – „Pod Putówką”

Tymbark S A

GS Tymbark

Drewnolim – Meble ogrodowe, domy szkieletowe - Woźniak

Bożena , Jan  Giemzik

Ewa, Tadeusz Papież

Marian Kaim z Zadziela

Mika – hurtownia łożysk – Sowliny

Beata i Grzegorz Kapcia

Stanisław Dębski- Usługi Ogólnobudowlane

Janina Gancarczyk

„ Laskopol” – Limanowa

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska – Limanowa

Orkiestra „Wiolin”

Zespół „Zbyrcok”

Zespół „Cyje zbóje”

Zespół „Słopniczanie”

Zespół „Mali Słopniczanie”

Stowarzyszenie Ludzi Młodych i Kreatywnych Old Foolz Crew  Słopnice

Auto Moto Klub Limanowa

ELTEL- Rzeszów

AUTO-  Ślazyk

Mieczysław Joniec – Tymbark

Marian  Ślazyk

Danuta Kotara

Jadwiga i Ignacy Sekułowie

Władysława Kwiatkowska

Edward Jaworski

Irena, Magdalena , Marian  Grucel

Maria, Władysław Ubik

Janina, Jan Czepiel

Ewelina Wojcieszak

Rodzina Szczecinów

Marta, Jan  Kuzak

Teresa, Helena  Florek

Helena, Lucyna Sroka

Stanisława ,Stanisław Bień

Celina Sroka

Danuta, Bolesław Poręba

Stefania, Stanisław Gruca

Cukiernia „Ptyś” – Piotr Gruca

Renata, Ryszard  Ślazyk

Grażyna ,Sylwester Lisek

Joanna, Stanisławm, Wojciech Niezabitowscy

Poręba Zofia

Katarzyna i Michał Sadowscy

Maria, Stanisław  Nowak

Małgorzata Kwiatkowska

Katarzyna , Krzysztof Nowak

 Iwona, Rafał  Talaska

Ewa, Tadeusz Papież

Kaim Maria z Przysopu

Bogusława, Tadeusz  Skrzatek

Urszula Bień

Renata, Stanisław  Czepiel

Małgorzata i Krzysztof Grucel

Zofia, Józef Liszka i Ola Cięciel

Zofia, Zbigniew Curzydło

„Bio Balance” – Centrum Odnowy Biologicznej

Kleryk Piotr Trzupek

Mateusz Matusiak

Maria, Adam Ślazyk

Wulkanizacja – Halina, Stanisław Więcek

 „ Karpol „–  Józef  Kurek

Zakład Produkcji Wód i Napojów - „Gorczańska”

Kazimierz Franczyk - Łącko

Kaczmarczyk – auto części

Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral”

Jadwiga i Jerzy Tomasik

Sklep „Outlet „ - Pach Katarzyna , Stanisław

Zakład Fryzjerski – Urszula Kulpa

Anna i Franciszek Curzydło

Janina Kurek

Katarzyna , Andrzej Lisek

Firma „Muniak i synowie"

Piechnik Jan

Rodzina Cichoniów

Centrum Handlowe „Feniks” – Helena Młynarczyk

Zakłady mięsne w Dobrej – Sylwester i Władysław Cichórz

Urszula, Marek  Waktor

Zakład Przetwórstwa Mięsnego – Henryk Kołdras – Bochnia

Zakład Mięsny Dobrowolscy

Producent lodów Czaniec – Firma Ice Mastry

Firma System – Drob

Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Wiktor” – Jodłownik

Małgorzata, Józef Jaworscy

Brygida Poręba

Mateusz Kęska

Łukasz Bugajski

Dominika Kęska

Sylwia Gaura

Aleksandra Śliwa

Ewelina Pierzchała

Angelika Czepiel

Emanuela Czepiel

Karolina Skoczeń

Anna Zborowska

Julia Florek

Agnieszka Jagła

Aneta Fryz

Adriana Kęska

Angelika Czopek

Kinga Lisek

Karolina Gros

Odwiedzin :
Kamera online                        Kreator IAP - (C)opyright